O NAS

MYHOMECLUB MYHOMECLUB MYHOMECLUB MYHOMECLUB MYHOMECLUB

KASIA

ZAŁOŻYCIELKA i AUTORKA BLOGA
Osobowość twórcza

________

Cześć, dzień dobry! Cieszę, że tu jesteś.

Nazywam się Katarzyna Fossa i stworzyłam MY HOME CLUB by dzielić się INSPIRACJĄ i wspólnie z Tobą i innymi Czytelnikami, ruszyć w Świat, gdzie oko i serce radują się tym co piękne, klasyczne w swej prostocie i pogodne.

Jako nastolatka przez 7 lat z radością biegałam do Ogniska Plastycznego by malować, rysować i z zapartym tchem wsłuchiwać się w wykłady z historii sztuki. Miłość do architektury, sztuki i tego co piękne pozostała w sercu, a po latach zaowocowała powstaniem MY HOME CLUB pisanym w wolnych chwilach.

W MY HOME CLUB znajdziesz przede wszystkim KLASYCZNE SMAKI WNĘTRZ w nowym wydaniu i podaniu. Zawsze trochę smaczków polskich, trochę międzynarodowych  a w tym zza Wielkiej Wody i obowiązkowo z Hiszpanii (bo Hiszpania to moja druga Miłość).

W MY HOME CLUB wierzymy, że pogodna, harmonijna przestrzeń wokół nas sprawia, że prawdziwie ją lubimy bo czujemy się w niej dobrze. W MY HOME CLUB pomożemy Ci stworzyć DOM, który kochasz, który bardziej jest osobisty niż doskonały, w którym nie tylko mieszkasz, ale przede wszystkim czujesz się szczęśliwy.
________

Ulubiona kawa Kasi: CORTADO (MAŁA Czarna, kropla mleka)

PARTNERZY WSPIERAJĄCY:

DARIUSZ

AUTOR ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH
Osobowość analityczna, powściągliwa

________

Jako bardzo młody chłopak zafascynował się grą na organach. Wie wszystko (albo prawie wszystko) o rodzajach instrumentów, piszczałkach, manuałach, wiatrownicach. Zawodowo  zna od podszewki tajniki instalacji elektrycznych, CO i wodnokanalizacyjnych oraz całego spektrum technicznych ulepszeń dla DOMU. Darek skutecznie rozwiązuje małe i duże problemy TECHNICZNE klientów. Sprawia, że instalacje działają sprawnie, woda płynie w kranie, światło się świeci, a przestrzeń do życia jest funkcjonalna i zadbana.

Mieszkasz w Warszawie i potrzebujesz skutecznej pomocy technicznej dla Twojego domu – kliknij TUTAJ
________

Ulubiona kawa Darka: DUŻA z mlekiem i łyżeczką cukru

MARTA

AUTORKA ROZWIĄZAŃ ARTYSTYCZNYCH
Osobowość kreatywna

________

Od zawsze lubiła tworzyć, rysować, malować. Kocha klasykę i kolor. Już jako mała dziewczynka uwielbiała stare meble, błysk światła w starych żyrandolach. Od zawsze fascynowały ją wnętrza starych kościołów, ich niepowtarzalność i urok.

Marta posiada fenomenalny dar wyczucia formy, stylu i koloru. Ceni tradycję w nowej odsłonie (czytaj: świeżej i radosnej). We wnętrzach z lekkością łączy stare z nowym, a w życiu jest niezrównanym kompanem działań artystycznych i zawsze Inspiracją.
________

Ulubiona kawa Marty: DUŻA czarna

Zapisz

Zapisz