POCZYTAJMY WYGODNIE

Kiedy z początkiem września dowiedziałam się, ze moja 9-cio letnia siostrzenica przez wakacje przeczytała 15 książek (i nie mam myśli mini bajeczek, ale już zdecydowanie bardziej dojrzałe i opasłe tomiska), a jej trzy lata starszy brat kilka pozycji więcej byłam pod niemałym wrażeniem. Chapeau bas dla młodych wielbicieli dobrej książki za determinację i pasję, a dla ich rodziców za zaszczepienie tej pasji.

Czego potrzebujemy by delektować się dobrą książką? De facto – oprócz samej książki – czasu, chęci i wygodnego miejsca. I w kwestii tego ostatniego – niech będzie to fotel, krzesło, sofa lub jakikolwiek ulubiony kąt, gdzie jak kot możemy się schować i zanurzyć w inny świat.
Wspaniale, jeżeli wygospodarujemy taką enklawę bezpośrednio przy oknie, gdzie z założenia możemy liczyć na najlepsze oświetlenie w czasie dnia. Jeśli nie jest to możliwe to zawsze pamiętajmy o doświetleniu wybranego miejsca z naszej lewej strony. Bierzmy książkę, zaopatrzmy się w poduszki, miękki koc i do dzieła. A dla pobudzenia wyobraźni jak takie urocze miejsce dla czytelnika może wyglądać, popatrzcie na inspiracje, które dla Was wybrałam.

Taki uroczy kącik dla młodszego i starszego czytelnika. Tu z powodzeniem można spędzić dobrych kilka godzin.

źródło

A poniżej jeszcze kilka wdzięcznych przyokiennych zakątków. Popatrzcie jak ciekawie można wykorzystać przestrzeń przyokienną.

my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-1b

źródło

my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-4

źródło 1/2/3/4

my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-6b

źródło

źródło 1/2

my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-9b

źródło

źródło 1/2

my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-12my-home-club-POCZYTAJMY-WYGODNIE-13

źródło 1/2

Obyśmy zawsze potrafili wygospodarować czas na spotkanie sam na sam z ciekawą książką. Pobudzajmy w ten sposób wyobraźnię, uczmy się, ale i odpoczywajmy. Inspirującego czasu w towarzystwie dobrej książki – tego Wam i sobie życzę na nadchodzący weekend. A zanim sięgniecie po książkę powiedzcie, która z przedstawionych inspiracji jest najbliższa wizji Waszego wymarzonego miejsca na poczytanki (czytaj: czytanie i błogi odpoczynek).

Wasza,
K.

Zapisz

Zapisz

PODZIEL SIĘ
Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu DOMU, który prawdziwie kochasz skontaktuj się ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *