ZABAWA WZOREM

Dziś poeksperymentujemy ze wzorem we wnętrzach.

Z radością zapraszam Was w podróż w świat kolorów, wzorów i klasycznych linii. Obok koloru, wykorzystanie wzoru w pomieszczeniach jest najłatwiejszym i chyba najciekawszym sposobem na zmianę charakteru wnętrza, na postawienie wisienki na torcie. Wzór po prostu czyni cuda! Pytanie – jak podkreślić atrakcyjność wnętrza za pomocą wzoru?

1. zastosuj wzór na całej ścianie

my-home-club-dom-kwiatem-stoi-foto-nowa-2

źródło
To odważny, ale bardzo ciekawy wybór. Zawsze pamiętajcie o uważnym doborze dodatków w kilku dobrze wyselekcjonowanych odcieniach ulubionych kolorów. Tu już po raz kolejny widzimy jak świetnie sprawdza się połączenie bieli z niebieskim i granatem, ze złotym wkładem (oprawa obrazu, roleta) i szczyptą beżu i brązu (chodniczek). I kolejno zieleni i bieli z dodatkiem beżu i brązu. Sprawdzone – działa i nie zawodzi!

my-home-club-dom-kwiatem-stoi-foto-nowa-1

źródło

2. eksperymentuj delikatnym wzorami by nadać charakteru otwartym meblom i całemu pomieszczeniu

my-home-club-zabawa-wzorem-10

źródło

3. pobaw się wzorem tam gdzie z założenia nudno i nic się nie dzieje – czyli pod schodami, na strychu czy w garderobie. Zobacz jak wspaniale możesz odmienić te często niedoceniane miejsca na domowej mapie.

źródło 1/2/3

4. zmień sypialnię, dodając wzór na zagłówku (sprawdzą się subtelności) lub odważniej działaj wzorem i kolorem dobierając poduszki

myhomeclub-zabawa-wzorem-foto-4amyhomeclub-zabawa-wzorem-foto-4b

źródło 1/2

5. połóż pas wzorzystych kafli /polskich, hiszpańskich, marokańskich – jakich dusza zapragnie/ i raduj oko subtelnością, a jednocześnie niepowtarzalnością wnętrza

źródło 1/2/3

6. i na koniec moja wisienka na torcie. Przepiękna tapeta amerykańskiej firmy Schumacher o ponad stuletniej tradycji i urocze wnętrze. Warto pocieszyć oko! A sama historia tej firmy to już materiał na kolejny post.

myhomeclub-zabawa-wzorem-foto-main-1

źródło

Dobrego dnia z radosnym kolorem i wzorem!
Kasia

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PODZIEL SIĘ
Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu DOMU, który prawdziwie kochasz skontaktuj się ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *